Ronaldo kao nekad zapalio Old Traford: Het-trik za korak Junajteda ka Ligi šampiona

Kristijano Ronaldo vodio je het-trikom Mančester junajted do pobjede nad Noričom 3:2, u 33. kolu Lige šampiona.

Portugalac je najprije u sedmom minutu iskoristio kiks odbrane gostiju i na dodavanje Elange poentirao.

Potom je nakon kornera Teljesa glavom duplirao prednost “đavola”, nakon čega su se probudili fudbaleri Noriča.

Douel na isteku prvog dijela i Puki na početku nastavka, obrisali su prednost domaćeg tima.

Ipak, nije to spriječilo Ronalda da majstorijom iz slobodnog udarca donese važne bodove Junajtedu u borbi za plasman u Ligu šampiona.

Mančester na petom mjestu ima tri boda manje od Totenhema, koji je danas poražen od Brajtona, baš kao i Arsenal na terenu Sautemptona 1:0.

Pogodak odluke za “svece” dao je Bednarek u 44. minutu.