Subota, 20 Aprila, 2024

Real poražen na gostovanju Viljarealu

Fudbaleri Real Madrida poraženi su na gostovanju Viljarealu 2:1 u meču 16. kola španske La lige.

Ovo je za tim iz Madrida bio drugi poraz u sezoni u La ligi i rezultat koji i te kako odgovara Barseloni.

Večeras, Viljareal je prvi poveo i to u 47. minutu kada je pogodio Džeremi Pino.

Real je na poravnanje čekao 13. minuta kada je Karim Benzema pogodio sa penala nakon što je jedan igrač domaćih igrao rukom u svom šesnaestercu.

Viljareal je do novog vođstva došao u 63. minutu, a opet smo pogodak vidjeli sa bijele tačke. Ovoga puta strijelac je bio Đerar Moreno.

Imao je Real inicijativu i prilike do kraja meča, ali nije uspio da dođe barem do remija.

Madriđani imaju sada 38 bodova, koliko i prvoplasirana Barselona koja ima i meč manje.