Problem za Klopa: Alison osjetio bol u loži, što nije dobar znak

Povreda golmana Alisona pokvarila je raspoloženje Jurgena Klopa poslije pobjede Liverpula na premijeri nove sezone. “Redsi” su lako na svom terenu savladali Norič 4:1, a brazilski golman morao je da izađe sa terena u prvom dijelu.

Alison, Foto: Rezultati.com

Prilikom jednog ispucavanja lopte Alison se povrijedio i nije mogao da nastavi utakmicu.

“Alisonova povreda je sjenka na utakmicu. Osjetio je bol u loži. To po pravilu nikada nije dobro i vjerovatno je više od istegnuća. Nakon pregleda vidjećemo tačnu situaciju, ali sada ne izgleda dobro”, rekao je Klop.

Liverpul je već na poluvremenu vodio 4:0, da bi u nastavku gosti golom ublažili poraz.