Prijateljski meč u Podgorici: Kadeti poraženi od Rusije

Mlađa kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je rezultatom 1:0 u prvom od dva prijateljska duela sa odgovarajućom selekcijom Rusije.

Kadeti, Foto: Fscg.me

Gol odluke pao je u 89. minutu, kada je Makar Pestov zatresao mrežu do tada odličnog Emina Đurovića.

Prije toga je ,,zbornaja“ bila aktivnija u ofanzivi, ali su ,,sokoli“ uspješno branili svoj gol. Đurović se istakao u dvije situacije, dok je na drugoj strani najbliži pogotku bio Lazar Stanišić, čiji je udarac glavom u 34. minutu završio preko gola gostiju.

“Ovo je bila dobra provjera protiv veoma kvalitetne reprezentacije. Otprilike 70 minuta smo odigrali korektno i zbog toga mogu biti zadovoljan. Ipak, izgubili smo utakmicu, mada smo imali i neke kadrovske probleme uoči samog početka meča”, istakao je selektor Slobodan Drašković.

Iste ekipe drugi prijateljski meč odigraće u četvrtak 20. februara na Trening kampu FSCG, sa početkom u 14 časova.

CRNA GORA – RUSIJA 0:1