Preokret tima Nenada Trajkovića: Studenti dobili izgubljen meč

Podgoričani su bili na ivici poraza jer su u završnom periodu gubili 72:58. Napravili su potom seriju 15:0 i potpuno se vratili u meč

Velikim preokretom u posljednjoj četvrtini, košarkaši Studentskog centra pobijedili su Helios 83:78 u prvom meču na turniru Druge ABA lige na Zlatiboru.

Podgoričani su bili na ivici poraza jer su u završnom periodu gubili 72:58.

Napravili su potom seriju 15:0 i potpuno se vratili u meč.

Razigrao se Igor Drobnjak, koji je ubacio tri trojke za kratko vrijeme, a možda i ključnu je pogodio Andrija Slavković u posljednjem minutu kod rezultata 78:78.

Upravo je Slavković bio najefikasniji sa 21 poenom, Drobnjak je ubacio 19, a Baćović 14 poena.

Sa druge strane po 18 poena Sekulovića i Mahkovica.

Studentski centar čvrsto je na prvom mjestu sa 10 pobjeda i samo jednim porazom.

Sljedeći meč na turniru na Zlatiboru ekipa Nenada Trajkovića odigraće u petak od 17 sati protiv Slobode iz Užica.