Premijer liga: Totenhem u nadoknadi ispustio pobjedu nad Njukaslom

Ekipa Žozea Murinja je povela u 25. minutu, kada je na asistenciju Kejna, Lukas Moura pogodio mrežu. I umjesto da iskoriste neku od prilika i obezbijede trijumf, domaći su dozvolili da u sedmom minutu sudijske nadoknade poslije igre rukom u svom kaznenom prostoru sudija Piter Benks gleda snimak i pokaže na 11 metara. Kalum Vilson bio je neumoljiv i postavio je konačan rezultat

Totenhem je dominirao protiv Njukasla, ali je u posljednjim trenucima iz penala primio gol za 1:1 i na kraju ostao bez viđene pobjede.

Vilson, Foto: AFP

Ekipa Žozea Murinja je povela u 25. minutu, kada je na asistenciju Kejna, Lukas Moura pogodio mrežu.

I umjesto da iskoriste neku od prilika i obezbijede trijumf, domaći su dozvolili da u sedmom minutu sudijske nadoknade poslije igre rukom u svom kaznenom prostoru sudija Piter Benks gleda snimak i pokaže na 11 metara.

Kalum Vilson bio je neumoljiv i postavio je konačan rezultat.

Totenhem ima četiri boda iz tri utakmice, baš kao i Njukasl.