Premijer Liga: Son brži od pištaljke za veliku pobjedu Totenhema

Totenhem je pobijedio Aston Vilu u gostima sa 3:2, u meču 26. kola Premijer lige.

Son, Foto: Rezultati.com

Autogolom Alderveirelda domaćin je poveo već u šestom minutu, ali se belgijski reprezentativac iskupio 20 minuta kasnije, kada je zakucao loptu pod prečku.

U završnici prvog dijela Sonov udarac iz penala odbranio je Rejna, da bi reprezentativac Južne Koreje natrčao na odbijenu loptu i kompletirao preokret.

Griliš je na početku nastavka golom za 2:2 vratio ravnotežu, ali je Son u sudijskoj nadoknadi postavio konačnih 2:3 i obezbijedio važne bodove “spursima” u borbi za mjesto u Ligi šampiona

Totenhem je na petom mjestu mjestu, bod ispod zone Lige šampiona u kojoj se nalazi Čelsi sa utakmicom manje.