Četvrtak, 18 Aprila, 2024

Premijer Liga: Siti savladao Totenhem, sudija oštetio spurse (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija pobijedili su Totenhem 1:0 u Premijer ligi. “Građani” su se na taj način osvetili timu iz Londona za ispadanje u Ligi šampiona.

Jedini gol na meču pao je već u petom minutu kada je Bernardo Silva ubacio loptu u peterac, a Aguero sjajno glavom prebacio na drugu stativu gdje Foden nije imao težak posao da postigne gol za pobjedu.

Meč na Etihadu sudio je jedan od boljih engleskih arbitara Oliver. Ipak nije mogao bez greške i to velike na štetu gostiju!

Propustio je da svira očigledan penal koji je napravio Voker igrajući rukom u drugom dijelu susreta.

Siti se tako vratio na prvo mjesto na tabeli sa bodom više od Liverpula.

Gvardiolu je zabrinula nova povreda de Brujnea, zbog koje je teren napustio u 38. minutu.