Srijeda, 24 Aprila, 2024

Premijer liga: Nepravedno isključenje, pa istorijski debakl Junajteda

Nestvaran rezultat za izabranike Žozea Murinja, ostaće malo u sijenci odluke sudije Tejlora da u 28. minutu isključi Marsijala jer je udario Lamelu, ali tek nakon što je igrač Totenhema probao njega da udari laktom. VAR nije tu pomogao da se dosudi pravda, a do kraja meča viđena je surova kazna za Junajted

Fudbaleri Totenhema pobijedili su Mančester Junajted 6:1 u četvrtom kolu Premijer lige.

Totenhem, Foto: Tottenhamhotspur.com

VAR nije tu pomogao da se dosudi pravda, a do kraja meča viđena je surova kazna za Junajted.

Meč je furiozno počeo, pošto je Junajted poveo u drugom minutu preko Fernandeša sa penala.

Gosti su već do sedmog minuta preokrenuli. Ndombele je poravnao, da bi Son pogodio za preokret.

Odmah po isključenju Marsijala kiks Bailija i gol Kejna i tu je meč riješen.

Već do odmora Totenhem je poveo 4:1 novim golom Sona, da bi u nastavku dotukao rivala.

Orije i Kejn sa penala su se upisali u strijelce za nestvarnu pobjedu.

Pijevci su upisali drugu pobjedu u četiri meča, dok Junajted iz tri duela ima samo tri boda i gol razliku 5:11.