Premijer liga: Londonski derbi pripao Lampardu

Izgubio je od Mančester junajteda, a večeras i od Čelsija. Žoze Murinjo nije našao recept za svoje bivše ekipe, pošto je Totenhem večeras ustuknuo pred “plavcima” 2:0.

Gazaniga i Markos Alonso, Foto: Cdm.me

Londonski derbi u okviru 18. kola Premijer lige protekao je u puno boljoj igri pulena Frenka Lamparda.

Čelsi je dominirao u prvom poluvremenu i to je naplatio sa dva gola u mreži Gazanige.

Prvo je Vilijan u 12. minutu načeo domaće, da bi potom Brazilac iskoristio i penal duboko u nadoknadi.

Da Totenhem nema šta da traži bilo je jasno od 62. minuta kada je Son zaradio crveni karton.

Desetom pobjedom u sezoni Čelsi se učvrstio na četvrtom mjestu sa 32 boda, Totenhem je sakupio 26 i sedmi je na tabeli.