Premijer liga: Liverpul ispustio trijumf na Etihadu, Adžai uzeo bod za VBA

Nakon Mančester sitija na "Etihadu" (1:1), sada je tim iz Birmingema napravio iznenađenje i na Enfildu i osvojio bod protiv Liverpula istim rezultatom

U samo deset dana VBA je zakinuo dva favorita za titulu u Premijer ligi.

Nakon Mančester sitija na “Etihadu” (1:1), sada je tim iz Birmingema napravio iznenađenje i na Enfildu i osvojio bod protiv Liverpula istim rezultatom.

”Redsi” su dominirali, od 11. minuta vodili golom Sadija Manea, a onda promašivali šanse u prvom poluvremenu…

A u nastavku su nakon povrede Žoela Matipa ušli u paniku, što je Vest Brom znao da iskoristi.

Prvo je Karlan Grant imao šansu za izjednačenje, da bi remi donio Nigerijac Semi Adžaji udarcem glavom poslije kornera.

Liverpul je tada krenuo svim silama na gol ekipe Sama Alardajsa, kojem je bod obezbijedio golman Sam Džonston maestralnom odbranom poslije šuta Roberta Firmina.