Premijer liga: Lisice razbile desetkovane građane na Etihadu, het trik Vardija

Fudbaleri Mančester Sitija doživjeli su ubjedljiv poraz od Lestera u susretu 3. kola Premijer lige.

Vardi, Foto: AFP

Siti je izgubio sa 5:2, što je najubjedljiviji poraz u trenerskoj karijeri Pepa Gvardiola računajući utakmice na domaćem terenu.

“Građani” su odlično počeli utakmicu i stekli prednost golom Mareza.

Na scenu je onda stupio Vardi, izjednačivši do poluvremena, a sa dva pogotka u nastavku donio visoko vođstvo “lisicama”.

Medison je potom pogodio za 4:1, nakon čega je Ake smanjio, da bi konačan ishod postavio Tilemans udarcem sa bijele tačke.

Lester ima maksimalan učinak nakon tri kola, dok je Siti upisao prvi neuspjeh u sezoni nakon trijumfa nad Volvsom 3:1.