Premijer liga: Goleada na Vila parku, sjajni Sautempton srušio Aston Vilu

Gosti sa Sent Merija imali su ubjedljivu prednost na poluvremenu, vodili su 3:0, a sve golove dao je Vord-Praus. Sautempton je treći sa 13 bodova, dok Aston Vila sa bodom i utakmicom manje manje zauzima šestu poziciju

Fudbaleri Sautemptona savladali su u Birminegemu ekipu Aston Vile sa 4:3 u premijernom meču nedjeljnog programa Premijer lige.

Aston Vila, Foto: AFP

Gosti sa Sent Merija imali su ubjedljivu prednost na poluvremenu, vodili su 3:0, a sve golove dao je Vord-Praus.

Sve je bilo riješeno u 57. minutu kada je Ings postigao efektan pogodak, šutirao je sa ivice kaznenog prostora, a lopta se od prečke odbila u mrežu.

Domaći su do kraja uspjeli samo da ublaže poraz. Mings je smanjio na 4:1, a onda je Vila dala još dva gola u nadoknadi preko Votkinsa i Griliša.

Sautempton je treći sa 13 bodova, dok Aston Vila sa bodom i utakmicom manje manje zauzima šestu poziciju.