Srijeda, 24 Aprila, 2024

Premijer liga: Goleada na Enfildu, Liverpul se provukao protiv Lidsa

Fudbaleri Liverpula nakon sjajnog meča savladali su Lids sa 4:3 (3:2).

Fantastičan meč odigran je na Enfildu, a osim sedam golova viđen je i veliki broj šansi na obje strane. Na kraju, šampion se provukao protiv izuzetno hrabrog Lidsa.

Liverpul je poveo već u 4. minutu kada je Salah pogodio sa ”bijele” tačke.

Odogovr gostiju stigao je osam minuta kasnije kada je Hariso savladao Alisona za 1:1.

Sjajan tempo nastavljen je i poslije tog gola, a domaći su ponovo poveli u 20. minutu preko Van Dajka.

Deset minuta kasnije, Bijelsin Tim je ponovo odgovorio. Ovog puta gol je postigao Bamford.

Ponovo nije dugo trajalo slavlje Lidsa jer je u 32. minutu, svojim drugim golom, Salah vratio prednost Liverpulu.

U nastavku, Lids je uspio ponovo preko Kliča, poravnao na 3:3.

Ipak, pobjedu domaćim, svojim trećim golom, ponovo sa penala, donio je Salah u 88. minutu.