Utorak, 19 Marta, 2024

Premijer liga: Golčina Freda uljepšala Ragnikov debi, Konte i Totenhem nastavili seriju

Na debiju Njemca je rezultat bio 1:0, a meč je riješen u 77. minuta majstorijom igrača koji je uglavnom zadužen da kvari igru protivnika. U junaka je izrastao Fred koji je slabijom desnom nogom atraktivno zatresao mrežu londonske ekipe koju vodi legenda Arsenala Patrik Vijeira

Mančester junajted je samo na momente izgledao onako moćno kako želi novi menadžer Ralf Rangnik, ali mu je i samo solidna partija bila dovoljna da savlada Kristal Palas.

Na debiju Njemca je rezultat bio 1:0, a meč je riješen u 77. minuta majstorijom igrača koji je uglavnom zadužen da kvari igru protivnika.

U junaka je izrastao Fred koji je slabijom desnom nogom atraktivno zatresao mrežu londonske ekipe koju vodi legenda Arsenala Patrik Vijeira.

Imao je i Palas nekoliko šansi, ali ”crveni đavoli” su se odbranili i vezali drugi trijumf.

A treću pobjedu zaredom pod komandom Antonija Kontea je upisao Totenhem.

Sparsi ne znaju za poraz u ligi od kada je stigao Italijan (tri pobjede i remi), a danas je u Londonu pao Norič.

Sparsi su slavili 3:0 – mrežu ”kanarinaca” su tresli Lukas Moura, Davinson Sančes i Son.

Totenhem je peti na tabeli, ima dva boda manje i meč manje od četvrtoplasiranog Vest Hema…

Lids i Brentford su podijelili bodove na ”Eland roudu” – bilo je 2:2.