Premijer liga: Đavoli sigurni protiv Votforda

Fudbaleri Mančester Junajteda sigurni su bili u 32. kolu Premijer lige.

Crveni Đavoli su na Old Trafordu savladali Votford 2:1 i iskupili se za poraz u prethodnom kolu od Arsenala 2:0.

Solskjerovi momci su poveli u 28. minutu kada je Markus Rašford  je primio dugu loptu u šesnaestercu, koju je poslao Luk Šou i savladao golmana niskim šutem po sredini gola.

Đavoli su povisili rezultat u 72. minutu kada je Entoni Martial jnakon odbijanca zakucao  loptu u mrežu.

Gol utjehe za goste postigao je Abdulaj Dakur nakon finog pasa u nadoknadi vremena.

Mančester Junajted je četvrti na tabeli s 61 osvojenim bodom koliko ima i trećeplasirani Totenhem uz meč manje.

U ostalim duelima koji su odigrani danas Mančester Siti je u gostima savladao Fulam 0:2, kao i Sautempton protiv Brajtona 0:1. Barnli je kod kuće bio bolji od Vulver hemptona 2:0, Kristal Palas takođe protiv Hadersfilda i Lester protiv Bornmuta.

Od 18:30 Vest Hem će odigrati svoj meč protiv Evertona.