Premijer liga: Anćeloti nadmudrio Murinja

Susret u Londonu odlučen je u u 55. minutu. Slobodan udarac izveo je Dinj, koji je odlično centrirao, a Kalvert Luin glavom savladao Lorisa. Totenhem je bio dosta jalov, naročito u drugom poluvremenu

Fudbaleri Evertona pobijedili su kao gosti Totenhem 1:0, u prvom kolu Premijer lige.

Everton, Foto: Twitter

Totenhem je bio dosta jalov, naročito u drugom poluvremenu.

Nekoliko dobrih šansi imao je Everton pored gola, a u prvom dijelu je Rišarlison promašio praktično prazan gol.

U dresu ekipe Karla Anćelotija debitovao je Hames Rodrigez, koji je nedavno došao iz Reala.

Everton je osvojio tri boda na terenu jednog od favorita za visok plasman, dok će Totenhem morati mnogo bolje, ako želi da se umiješa u borbu za plasman u Ligu šampiona.