Poraz Crne Gore: Gošće slavile u Baru

Ženska omladinska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je sinoć od Bosne i Hercegovine u prvom od dva prijateljska meča.

Gošće su slavile sa 2:1, nakon što su već do poluvremena imale dva gola prednosti, zahvaljujući Elmi Huremović i Amri Omeragić.

Konačan rezultat postavila je kapiten Crne Gore Anđela Tošković dvadesetak minuta prije kraja utakmice.

“Gošće su bile bolje i zasluženo pobijedile. Naše djevojke su se borile, pa smo u drugom poluvremenu i nagrađeni golom. Slijedi nam oporavak i priprema za drugu utakmicu. Daćemo prostora i drugim djevojkama koje su pozvane na ovo okupljanje”, rekao je selektor Mirko Marić.

Iste ekipe revanš utakmicu odigraće sjutra od 10 časova, takođe na terenu stadiona Topolica u Baru.