Srijeda, 24 Aprila, 2024

Pobjede Brajtona, Palasa, Barnlija i Vile

Premijer liga

Fudbaleri Brajtona pobijedili su danas u gostima ekipu Vulverhemptona sa 3:0, u utakmici 35. kola Premijer lige.

Brajton je poslije desete pobjede u šampionatu deveti na tabeli sa 44 boda, dok je Vulverhemton poziciju iznad sa pet bodova više.

Aleksis Mak Alister u 33. minutu nije iskoristio penal, ali jeste u 42. minutu kada je donio vođstvo Brajtonu, čiju su pobjedu u nastavku potvrdili Leandro Trosard u 70. i Iv Bisuma u 86. minutu.

Fudbaleri Kristal Palasa pobijedili su u gostima Sautempton sa 2:1.

Sautempton je poveo u devetom minutu golom Oriola Romeua, izjednačio je Ebereči Eze u 60, a pobjedu Kristal Palas donio je Vilfred Zaha u 92. minutu.

Kristal Palas je 12. na tabeli sa 41 bodom, dok je Sautempton sada na 15. poziciji sa bodom manje.

Istim rezultatom Barnli je pobijedio Votford u gostima.

Votford je poveo autogolom Džejmsa Tarkovskog u osmom minutu, ali je Barnli u finišu meča stigao do pobjede golovima Džeka Korka u 83. i Džoša Braunhila u 86. minutu.

Barnli je 16. na tabeli sa 34 boda, dok je Votford pretposljednji sa 22 osvojena boda.

Fudbaleri Aston Vile su slavili na svom terenu protiv Noriča sa 2:0, golovima Olija Votkinsa u 41. i Danija Ingsa u 93. minutu. Aston Vila je trenutno 13. na tabeli sa 40 bodova, dok je Norič posljednji sa 21 bodom.