Partizan remizirao sa Sočijem

Fudbaleri Partizana igrali su danas neriješeno 1:1 sa Sočijem, u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Partizan je tako ostvario povoljan rezultat u Rusiji, pred revanš koji će se za sedam dana igrati u Beogradu.

Nije bilo mnogo prilika u Sočiju, a domaćin je poveo u 66. minutu poslije loše odluke sudija.

Igor Vujačić je srušio protivničkog fudbalera na ivici kaznenog prostora, a arbitar Dumitru Muntean je pokazao na slobodan udarac, ali je promijenio odluku poslije intervencije pomoćnika i Soči je dobio penal.

Precizan sa 11 metara bio je Kristijan Noboa.

Ipak, Partizan je izjednačio već u 73. minutu. Lazar Marković je prošao po desnoj strani i centrirao, odbrana Sočija je loše reagovala, a Rikardo Gomeš je to iskoristio i lako poslao loptu u gol.