Odbojkašice poražene od Češke

Ženska odbojkaška reprezentacija Crne Gore poražena je od Češke u Pljevljima 3:1, u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Crna Gora se u prvom setu držala do rezultata 10:10, kada je Češka vezala šest poena i mirno privela set kraju.

U drugom setu su gošće povele 10:5, ali je Crna Gora nakon toga reagovala i uspjela da izjednači (17:17).

Uz to, naša selekcija je spasila set loptu, a onda na razliku dobila taj dio igre.

Ipak, to je bilo sve od naših djevojaka. U trećem i četvrtom setu je Češka dominirala i na kraju slavila.

Crnoj Gori preostaju dva meča u gostima – 7. septembra protiv Islanda i tri danas kasnije protiv Finske.