Neslavan početak: De Liht autogolom debitovao za Juventus

Juve je u 13:30 časova počeo meč protiv Intera u okviru ''Internacionalnog Kupa šampiona'', nakon 90 minuta bilo je 1:1, a već u 10. minutu De Liht je poslije kornera ''Neroazura'' sa lijeve strane nespretno reagovao pred svojim golom i prevario svog golmana za vođstvo Intera od 1:0

Pojačanje Juventusa koje je ovog ljeta izazvalo največu pažnju, Holanđanin Matijs De Liht neslavno je obilježio svoj prvi nastup u ulozi startera u dresu italijanskog šampiona.

Juve je u 13:30 časova počeo meč protiv Intera u okviru ”Internacionalnog Kupa šampiona”, nakon 90 minuta bilo je 1:1, a već u 10. minutu De Liht je poslije kornera ”Neroazura” sa lijeve strane nespretno reagovao pred svojim golom i prevario svog golmana za vođstvo Intera od 1:0.

De Liht je debitovao protiv Totenhema prije tri dana, kada je odigrao posljednjih pola sata u porazu rezultatom 3:2, a danas mu je prvi nastup kao starter i igra u tandemu sa Bonućijem na mjestu štopera.

Inače, izjednačio je Ronaldo u 68. minutu…