Nejmar čuva PSŽ, Brazilac sjajnim golom srušio Lion

Fudbaleri Pari Sen Žermena sinoć su savladali Lion u gostima sa 1:0 u derbiju šestog kola francuske Lige 1.

Derbi je donio apsolutnu dominaciju aktulenog prvaka. Lion je razočarao u svim segmentima igre, a na kraju su ostali i bez bodova zahvaljujući majstoriji Nejmara u samom finišu meča.

Nakon 45 minuta igre bilo je 0:0, da bismo iste slike na terenu gledali i u drugom poluvremenu. PSŽ je napadao, Lion se branio i gotovo da ništa nije pokazivao u fazi napada.

Međutim i napadi PSŽ-a nijesu donijeli previše uzbuđenja pred golom Lopesa, ali jedna čarolija Nejmara je odlučila meč. U 87. minutu je Brazilac fantastično pogodio za pobjedu od 0:1.