Srijeda, 24 Aprila, 2024

NBA: Hjuston konačno prekinuo crni niz, ogroman preokret Klipersa

Hjuston je slavio protiv Toronta 117:99 i to im je prva pobjeda poslije četvrtog februara.

Hjuston Roketsi su prekinuli niz od 20 poraza u NBA ligi.

Najzaslužniji za to bio je Džon Vol sa 19 poena, 11 skokova i 10 asistencija i to mu je osmi tripl dabl u karijeri.

22 poena ubacio je Tejt, 20 Braun, Vud je ubacio 19.

Na drugoj strani 27 poena Freda Fanflita, Sijakam je dodao 21 poena, 19 Pauel, Lauri 17.

Košarkaši Los Anđeles Klipersa pobijedili su Atlantu 119:110.

Nevjerovatan preokret napravili su Klipersi pošto su pred kraj treće četvrtine ima 22 poena minusa.

Tada su se i predali, pošto su povukli prvu petorku sa terena.

Ipak Luku Kenardu i Terensu Manu se igralo, pa kad su već dobili šansu odlučili su da je iskoriste.

Kreirali su ogroman preokret pošto je domaći sastav napravio parcijal u kom je imao čak 31 poen razlike. Kenard je za 18 minuta ubacio 20 poena uz sedam skokva i četiri asistencije.