NBA: Fila izborila majstoricu, povrijedio se Bogdanović

Prednost je tokom utakmice išla sa jedne na drugu stranu, a u odlučujućim momentima bolje su se snašli ''siksersi'' i izjednačili na 3:3

Filadelfija je kao gost pobijedila Atlantu 104:99, pa će majstorica odlučiti putnika u finale Istoka.

Prednost je tokom utakmice išla sa jedne na drugu stranu, a u odlučujućim momentima bolje su se snašli ”siksersi” i izjednačili na 3:3.

Problem više za Atlantu predstavlja povreda koljena Bogdana Bogdanovića, koji od treće četvrtine nije ulazio u igru.

Međutim, prema prvim informacijama, ne radi se o težoj povredi.

Tobajas Heris i Set Kari ubacili su po 24 poena za Filadelfiju, dok je jedan manje, uz 13 skokova dodao Džoel Embid.

Atlanti nije pomoglo još jedno fenomenalno izdanje Tre Janga.

Postigao je 34 poena, uz 12 asistencija i šet skokova.

Kevin Hurter ubacio je 17 i uhvatio 11 lopti, dok je Danilo Galinari upisao 16 koševa.

Majstorica će se odigrati u Vels Fargo Centru u Filadelfiji u noći između nedjelje i ponedjeljka.