Mornar pao u finišu i izgubio od Mege

Slaba igra u finišu utakmice koštala je košarkaše Mornara poraza na terenu Mege 89:78.

Beograđani su serijom 10:1 poveli 81:71, dva i po minuta prije kraja i riješili utakmicu.

Mornar je dobro počeo meč, imao i devet poena prednosti, ali je do odmora ispustio vođstvo i ušlo se u izjednačenu igru.

Tokom nastavka je Mega većim dijelom utakmice imala prednost, međutim konstantno su se Barani vraćali u meč i bili blizu do famozne serije domaćih u finišu.

U ekipi iz Bara 17 poena Vebstera, 14 je dodao Vranković, a 12 Glas.

Megu su predvodili Đurišić sa 20 i Cerovina sa poenom manje, dok je naš Andrija Grbović uz osam poena imao i četiri skoka.

Nakon ovog poraza ekipa Mihaila Pavićevića ostala je na samo šest pobjeda, jednu više od Igokee na pretposljednjem mjestu.