Milan ispustio pobjedu u 92. minutu

Fudbaleri Milana sinoć su na San Siru odigrali 2:2 sa lećeom u osmom kolu italijanske Serije A.

Bio je ovo debi Stefana Piolija na klupi Milana, a na kraju je on loše prošao, jer su Rosoneri ostali bez pobjede u posljednjim minutama.

Igrao je Milan atraktivno, stvarao je šanse, a u 20. minutu je poveo sa 1:0. Fantastičan gol je postigao Hakan Čalhanoglu, pa je utišao zvižduke sa tribina kojima je bio izložen do tog trenutka.

Domaći sastav je imao još nekoliko dobrih šansi u poluvremenu, ali se na odmor otišlo sa minimalnih 1:0.

Ipak, u nastavku su viđena mnogo veća uzbuđenja, a Leće je u 63. minuti poravnao rezultat. Donaruma je prvo skinuo penal Babakaru, ali ovaj iz odbijanca pogađa za 1:1.

Krenuo je potom Milan po pobjedu. Pioli je uveo Pjonteka i Krunića i igra Rosonera se itekako poboljšala. Upravo je Pjontek u 81. minutu pogodio za vođstvo svog tima, a poslužio ga je odlično Čalhanoglu.

U 92. minutu Milan ostaje bez pobjede. Fantastičan gol za 2:2 postiže Kalderoni.