Petak, 19 Aprila, 2024

Međunarodni turnir: Omladinci primili pet golova od Srbije

Sokoli su odigrali ispod svog nivoa, što je domaćin tunira znao da kazni. Do poluvremena je Srbija postigla tri gola, preko Vladimira Miletića, autogola Ognjena Đinovića i Jovana Mituiljikića, dok su u nastavku pogađali još Marko Lazetić i Srđan Hristić

Omladinska reprezentacije Crne Gore poražena je od Srbije rezultatom 5:0 u drugom kolu međunarodnog turnira ”Stevan Ćele Vilotić”.

”Sokoli” su odigrali ispod svog nivoa, što je domaćin tunira znao da kazni. Do poluvremena je Srbija postigla tri gola, preko Vladimira Miletića, autogola Ognjena Đinovića i Jovana Mituiljikića, dok su u nastavku pogađali još Marko Lazetić i Srđan Hristić.

“Iako smo na ovaj turnir došli sa čak devet igrača koji su mlađe godište, to nije alibi za ovakav poraz. Potpuno zaslužena pobjeda Srbije, iskoristili su nadmoć koju su imali. Nama ostaje da se što bolje pripremimo za posljednji meč na turniru i ostavimo bolji utisak”, istakao je selektor Slobodan Drašković.

Duel naših omladinaca sa Azerbejdžanom na programu je 7. septembra, od 15:15 časova.