Mančester junajted rutinski protiv Fulama

U 26. kolu Premier Lige ekipa Fulama je ugostila Mančester Junajted. “Crveni Đjavoli” su bez mnogo muke savladali “Kolibnjake” rezultatom 0:3 golovima Pola Pogbe u 14. i 65. minutu kao i golom Entoni Martiala u 23. minutu meča.

Od početka meča Solskjaerovi izabranici su imali apsolutnu kontrolu i u 14. minutu na asistenciju Martiala, Pogba je bez mnogo muke savladao španskog čuvara mreže Serhia Rika.

Devet minuta kasnije Đavoli su udvostručili prednost kada je Entoni Martial solo prodorom obišao uspavanu odbranu Fulama i rutinski savladao bespomoćnog golmana.

Ključ na ovaj meč stavio je Pol Pogba pogotkom iz penala u 63. minuti meča.

Mančester se trenutno nalazi na četvrtom mjestu s 51. osvojenim bodom iza trećeplasiranog Totenhema koji ima 57, i ispred petoplasiranog Čelzija koji ima bod manje, dok se Fulam nalazi u zoni ispadanja na 19. mjestu i osvojenih 17 bodova.