LŠ: Poker Čelsija protiv Krasnodara, PSŽ slavio u Istanbulu

Čelsi je u okviru grupe E bez problema savladao Krasnodar u gostima - 4:0 (1:0). Teže nego što se očekivalo Pari Sen Žermen slavio je u Istanbulu protiv Bašahšenihra - 2:0 (0:0)

Fudbaleri Čelsija i PSŽ ostvarili su pobjede u drugom kolu Lige šampiona.

Čelsi, Foto: AFP

Čelsi je u okviru grupe E bez problema savladao Krasnodar u gostima – 4:0 (1:0).

”Plavci” mogli da povedu već u 14. minutu, ali je Žoržinjo promašio penal.

Ipak, Hadson Odoi je zastresao mrežu domaćina u 37. minutu.

U nastavku, engleski tim je zaigrao još bolje pa je golovima Vernera (penal) u 76., Zijeha u 80. i Pulišića u 90. stigao do više nego ubjedljive pobjede.

Teže nego što se očekivalo Pari Sen Žermen slavio je u Istanbulu protiv Bašakšehira – 2:0 (0:0).

Parižani su bili bolji rival tokom čitavog meča, ali su tek u nastavu slomili otpor domaćina.

Golove za francuskog prvaka postigao je Mojse Ken u 64. i 79. minutu.

Ipak, pobjeda u Istanbulu mogla bi imati gorak ukus s obzirom na povredu Nejmara koji je u 26. minutu napustio igru.