LŠ: Jang Bojs preokretom zaustavio Junajted, Sevilja i Salcburg podijelili bodove

Završeni su mečevi Sevilja – Salcburg (1:1) i Jang Bojs – Mančester junajted (2:1).

Jang Bojs je do pobjede došao u 95. minutu sa igračem više, a gol vrijedan tri boda postigao je Sibečeu, koji je iskoristio grešku i poklon Lingarda.

Junajted je poveo u 13. minutu kada je Kristijano Ronaldo iskoristio sjajnu asistenciju Bruna Fernandeša.

Ipak, do kraja prvog dijela gosti su ostali sa igračem manje, jer je direktan crveni karton, zbog grubog starta dobio Aron van Bisaka.

Jang Bojs je iskoristio brojčanu prednost u polju i do izjednačenja došao golom u 66. minutu kada je Ngmaleu savladao De Heu, a onda u finišu i do velike pobjede.

U drugom meču Salcburg je imao čak tri penala, ali je na kraju osvojio samo bod na gostovanju Sevilji.

Austrijski šampion poveo je u 21. minutu kada je Sučić pogodio sa 11 metara. Prije njega u 13. minutu penal nije realizovao Adejemi, da bi Sučić bio neprecizan sa bijele tačke u 37. minutu.

Sevilja je izjednačila u 42. minutu, takođe sa penala, a precizan je bio Ivan Rakitić.

U drugom poluvremenu domaći su igrali sa igračem manje, jer je drugi žuti karton dobio En Nesiri, ali se rezultat do kraja nije mijenjao.