Liga šampiona: Rukometašice Budućnosti u četvrtfinalu nakon trilera u Mađarskoj

Naš sastav je do velikog uspjeha stigao pošto je u dvomeču bio bolji od FTC-a. Revanš je završen pobjedom mađarskog tima 29:28, ali zahvaljujući pobjedi u prvom meču od 22:19 Budućnost ide dalje

Rukometašice Budućnosti plasirale su se u četvrtfinale Lige šampiona.

Naš sastav je do velikog uspjeha stigao pošto je u dvomeču bio bolji od FTC-a.

Revanš je završen pobjedom mađarskog tima 29:28, ali zahvaljujući pobjedi u prvom meču od 22:19 Budućnost ide dalje!

Filmski je tok imao meč u Mađarskoj večeras.

Naš sastav je igrao savršeno 35 minuta. Odbrana je bila kao bedem, Arenhart branila sve, FTC djelovao nemoćno.

19:12 imala je Budućnost na startu drugog poluvremena i djelovalo je da je sve gotovo.

Očigledno su to pomislile i naše cure, a pad koncentracije Mađarice su brutalno kaznile.

Do 45. minuta prišle su na minus 1, malo kasnije poravnale na 21:21.

Tada su Radičević, Grbić i Ramusović pogodile i odbile taj napad domaćih.

Ni to nije obeshrabrilo FTC. Domaći sastav je stigao do preokreta i prvog vođstva u 56. minutu 27:26, malo kasnije mogao da povede i tri razlike, ali nakon promašaja pri rezultatu 28:26 Bojana Popović se odlučila na rizik.

Napad bez golmana, dobra akcija Pino daje gol i rješava sve dileme.

Jovanka Radičević dala je devet golova, šest je puta pogodila je Ema Ramusović, obije su imale samo po jedan promašaj. Tri puta u strijelce upisale su se Maslova i Mehmedović.

Naš sastav će u četvrtfinalu igrati protiv Đera.