Liga 1: Prvi poraz Pari Sen Žermena

Kritičari koji ističu da PSŽ nema balans u timu kada je u pitanju defanzivni dio su dobili potvrdu. ''Sveci'' su u prvom poluvremenu promašivali, a onda olako dozvolili rivalu da postigne dva gola

Pari Sen Žermen je do danas imao svih osam pobjeda u francuskoj Ligi 1.

Već ima pristojnu prednost u odnosu na konkurente, ali poraz u Renu (2:0) nije prijatan za Maurisija Poketino.

Kritičari koji ističu da PSŽ nema balans u timu kada je u pitanju defanzivni dio su dobili potvrdu.

”Sveci” su u prvom poluvremenu promašivali, a onda olako dozvolili rivalu da postigne dva gola.

Nejmar i Kilijan Mbape su kod 0:0 propustili nekoliko šansi, Lionel Mesi je iz slobodnog udarca pogodio prečku, a onda je poveo Ren.

Gaetan Labord je u posljednjem minutu prvog poluvremena matirao Điđa Donarumu, a isto je uradio i Flavien Tet već u prvom minutu nastavka.