Lavice zablistale u drugom poluvremenu i ponovo dobile Sloveniju

Sjajnim izdanjem u drugom poluvremenu rukometašice Crne Gore ponovo su savladale selekciju Slovenije u EHF Euro kupu.

“Lavice” su u Bemaks areni protiv izabranica selektora Dragana Adžića trijumfovale rezultatom 34:30.

Slovenke su iskoristile uspavanost našeg nacionalnog tima u prvih 30 minuta i lako dolazile do golova.

Gošće su u finišu vodile sa 17:12, da bi do odlaska na odmor Crna Gora prišla na -3 (15:18).

U nastavku furiozana igra Jovanke Radičević i saigračica.

Pri vođstvu Slovenki od 22:20, uslijedila je serija Crne Gore od 8:0, pa je bilo jasno da će naša ekipa na tom talasu i definitvno srušiti otpor rivalki.

Radičević je bila ubjedljivo najefikasnija na utakmici sa 11 pogodaka, Grbić je dala šest, Ivona Pavićević četiri.

Na drugoj strani devet golova Alje Varagić.

Našoj selekciji ovo je bio posljednji zvanični meč pred nastupajuće Evropsko prvenstvo.