Kup Italije: Juve obezbijedio finale, čeka se Inter ili Napoli

"Stara dama" je bez golova završila meč protiv "rosonera" na Alijans stadionu i plasirala u finale nakon što je prvi meč na San Siru završen 1:1

Fudbal je konačno počeo u Italiji  i nakon post-korona pauze otvoren je drugim polufinalnim mečem Kupa između Juventusa i Milana.

Juventus i Milan, Foto: Twitter

“Stara dama” je bez golova završila meč protiv “rosonera” na Alijans stadionu i plasirala u finale nakon što je prvi meč na San Siru završen 1:1.

Juve je veliku priliku propustio u 16. minutu kada je Kristijano Ronaldo promašio penal, a Milan je samo minut kasnije ostao sa desetoricom jer je Ante Rebić dobio crveni karton.

Nije bilo puno uzbuđenja u nastavku, Juventus je imao dobru priliku preko Matuidija, ali je Donaruma odlično reagovao.

“Stara dama” je do kraja meče igrala rasterećeno i plasirala se u finale.

U drugom polufinalu koji se igra sjutra sastaće se Inter i Napoli, a prvi meč u Napulju je slavio domaćin 1:0.