Kadetska liga: Budućnost jedina maksimalna, prate je Podgorica i OFK Titograd

Mladi fudbaleri bili su jako raspoloženi za postizanje golova u vikendu za nama.

U vikendu za nama odigrano je šesto kolo kadetske fudbalske lige Crne Gore, a jedini maksimalan tim je podgorička Budućnost.

Foto: FSCG.me

“Plavi” su na gostovanju Ibru u subotu slavili sa ubjedljivih 6:0. Het trik na tom meču postigao je Đorđe Magdelinić, dok su po jednom pogađali Mugoša, Globarević i Tošković.

Budućnost: Filip Babović, Mladen Marstejpović, Viktor Roganović, Mihajlo Vojvodić, Marko Brnović, Jovan Dašić, Marko Dragićević, Nikola Vukotić, Filip Femić, Đorđe Magdelinić i Damjan Mugoša.

Ibar: Ilhan Camić, Almedin Dedeić, Seid Demić, Jakub Fazlić, Jusuf Fazlić, Emrah Hasović, Imer Hasović, Rahman Hasović, Amar Husović, Rejhan Ibrahimović i Dženis Kalač.

Podgorica je u Nikšiću savladala Sutjesku sa ubjedljivih 5:1. Dvostruki strijelac za tim iz glavnog grada bio je Petar Aničić, dok su po jednom pogađali Viktor Đukanović, Marko Vujačić i Ljubomir Pejović. Jedini strijelac za Sutjesku bio je Lazar Žižić.

Podgorica: Luka Đurašković, Nikola Ivanović, Matija Boričić, Nemanja Božović, Andrija Đukanović, Ljubomir Pejović, Lazar Perunović, Marko Vučinić, Andrej Bajović, Pavle Đurašković.

Sutjeska: Milan Radović, Matija Bojović, Nikola Caković, Danilo Dragičević, Nikša Drašković, Andrija Goranović, Stefan Janičić, Lazar Kecojević, Nikola Kilibarda, Aleksa Međedović i Nebojša Međedović.

Ostali rezultati:

OFK Titograd – Jezero 5:3

OFK Titograd: Ivan Zlajić, Damir Adrović, Aleksa Ivanović, Miloš Ljtica, Miloš Mugoša, Anes Muratović, Igor Radević, Marko Raičević, Luka Smolović, Rade Đaković i Pavle Đurković.

Jezero: Aleksandar Mrdak, Demir Sijarić, Mazo Šabović, Edber Čelić, Amel Đešević, Miodrag Đukić, Mihailo Nedić, Muamer Kojić, Senid Vučetović, Milorad Vuletić i Dajland Banda.

Rudar – Iskra 1:3

Rudar: Aleksa Raonić, Pavle Balčin, Vladan Dukić, Sava Pljevaljčić, Igor Tešović, Amar Bambur, Kristijan Ernec, Arsenije Čepić, Uroš Čepić, Balša Danilović i Eman Delić.

Iskra: Aleksa Miks, Nemanja Raspopović, Jovan Perišić, Luka Popović, Andrija Kolundžić, Vasilije Mišurović, Petar Grozdanić, Božidar Antović, Danko Barović, Boško Begović i Andrija Brajović.

Grbalj – Lovćen 2:1

Grbalj: Marko Adamović, Vojin Dragović, Balša Gobović, Lazar Kovinić, Aldin Alihodžić, Nemanja Carević, Nikola Kalajdžić, Gojko petrović, Borivoje Tujković, Luka Bjeletić i Đorđe Bogićević.

Lovćen: Petar Kustudija, Petar Marković, Vuko Vicković, Stefan Božović, Nikola Drašković, Mašan Kaluđerović, Nikola Konjević, Damir Lalić, Matija Marković, Filip Miljenović i Nikola Miljenović.

Bokelj – Zeta 3:4

Bokelj: Mitar Perišić, Ivan Radović, Gracija Brguljan, Jakša Giljača, Luka Gopčević, Vasilije Jakovljević, Đorđe Perović, Toni Katelan, Andrej Radević, Aleksadar Čolan i Dejan Bušković.

Zeta: Ognjen Đinović, Marko Stanišić, Andrija Ajković, Ognjen Batrović, Emanuel Camaj, Nemanja Davidović, Jovan Jušković, Dušan Kažić, Luka Kažić, Dražen Krkotić i Aleksandar Krstović.

Arsenal – Mornar 0:4

Arsenal: Ratko Ljubišić, Vukota Baštrica, Vojislav Buzić, Dalibor Dubljević, Lazar Gobović, Andrej Golub, Mihailo Lipovac, Uroš Marsenić, Stefan Miletić, Luka Milosavljević i Miodrag Milosavljević.

Mornar: Mladen Dubak, Marko Jovićević, Aleksa Milajnić, Čedomir Vujačić, Damjan Fuštić, Nemanja Golubović, Aldin Ličina, Veljko Mihaljević, Savo Stojanović, Jovan Šebek.

Otrant Olympic – Petrovac 2:1

Otrant Olympic: Anid Aloši, Dino Alibašić, Vahid Alibašić, Adrijan Aslanović, Eljhan Begzić, Valon Cungu, Ensar Dragović, Ardit Gorana, Mersi Ibrahimi, Anes Karamanaga i Emin Kulalić.

Petrovac: Antonio Medigović, Adis Pepepljak, Nemanja Perazić, Mirza Ličina, Miloš Vojvodić, Stefan Vuković, Ognjen Drašković, Nemanja Bojić, Aleksa Daković, Ilija Filipović i Haris Hajdarović.

OFK Berane – Kom 2:1

OFK Berane: Lazar Bojičić, Danilo Dević, Aleksandar Đurišić, Arnes Isljami, Miloš Obradović, Filip Vujović, Riad Bralić, Aleksandar Žarković, Edin Babačić, Ivan Bolević i Luka Bubanja.

Kom: Nikola Šćepanović, Stefan Avedisović, Pavle Aćimić, Petar Barac, Nikola Begović, Ognejn Bojanić, Vuk Bubanja, Uroš Bulatović, Marjan Dragaš i Nikola Dujović.

Komentari

avatar