Četvrtak, 28 Marta, 2024

Junajted slavio u Beogradu, Partizan oštećen

Fudbaleri Mančester Junajteda pobijedili su Partizan 1:0 u Ligi Evrope.

“Crveni đavoli” pobijedili su u Beogradu pogotkom Marsijala sa bijele tačke u 43. minutu.

Partizan je bio odličan protivnik tokom čitavog meča, parirao je Englezima, stvarao šanse, ali nije mogao do gola.

Na startu drugog dijela pokušavali su Natho i Suma dva puta.

Domaći su i oštećeni u drugom poluvremenu, pošto je Vilijams igrao rukom u šesnaestercu, a sudija Ferandes nije dosudio očigledan penal.

Junajted sada ima sedam bodova, Alkmar je poslije čak 6:0 protiv Astane stigao do pet bodova.

U derbiju programa od 18 sati Roma i Menhengladbah su remizirali 1:1.

Roma je povela preko Zaniola u 32. minutu, da bi gosti preko Štindla poravnali u 93. minutu.

Roma je i dalje prva sa pet bodova, Basakšehir i Volfsberger su sakupili po četiri, a Borusija 2:2.