Jokić nosio Denver, Dončić najbolji po navici

Jokić nije imao nijednu asistenciju, prvi put nakon dvije godine

Košarkaši Denvera, uz 22 poena Nikole Jokića, savladali su u gostima Indijanu 124:116 u nastavku NBA lige.

Jokić je šutirao iz igre 7/15, uhvatio je sedam skokova, ali i zanimljivo bio bez ijedne asistencije, što mu se nije desilo više od dvije godine.

Imao je velikih problema sa ličnim greškama, ali to nije smetalo Nagetsima da ostvare novi trijumf, prije svega jer je neočekivano iskočio rezervista Majkl Porter sa 25 poena, pored standardnog Džamala Mareja sa 22.

Kod Pejsersa najbolji je bio Džeremi Lamb sa 30, a pratili su ga Majkl Tarner sa 21 i Ti-Džej Voren sa 20 pogodaka.

Istakao se još jedan srpski košarkaš Boban Marjanović sa dabl-dablom u ubjedljivoj pobjedi Dalasa nad Bruklinom 123:111.

Visoki centar je takođe iskoristio šansu i za 13 minuta upisao 10 poena (5:7) i sedam uhvaćenih lopti.

Meč je obilježio, po navici, Slovenac Luka Dončić sa 31 poenom, 13 skokova i sedam asistencija, a pratio ga je Set Kari sa 25.