Petak, 19 Aprila, 2024

Jokić dominirao, pa isključen, Dalas može i bez Dončića (VIDEO)

Jokić isključen zbog protesta i nezadovoljstva suđenjem.

Košarkaši Denvera savladali su Indijanu 102:100 u uzbudljivom meču odigranom u noći između subote i nedjelje.

Utakmica je cijelim tokom bila izizetno zanimljiva, a kulminacija je bila u posljednjoj četvrtini kada je centar Nagetsa Nikola Jokić isključen tri minuta prije kraja nakon dvije uzastopne tehničke greške. Jokić je protestovao nezadovoljan sudijskim odlukama. Na kraju, upravo je srpski centar bio najefikasniji sa 26 poena, uz to je imao i sedam skokova i pet asistencija.

U tim Inidjane istakao se hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović koji je postigao 16 poena, ali i promašio šut za pobjedu svog tima.

Dalas Maveriksi su i bez povrijeđenog Luke Dončića savladali Klivlend Kavalirse 121:116,  a predvodio ih je Tim Hardavej sa 18 poena. Odličnu partiju u pobjedničkom timu pružio je i veteran Dirk Novicki sa 14 poena.

U poraženom timu istakao se Kolin Sekston sa 28 poena, dok je Ante Žižić imao 11 poena uz pet skokova.