Jadran remizirao protiv Vuljagmenija

Vaterpolisti Jadrana su osvojili bod protiv Vuljagmenija (11:11) u drugom meču drugog kola kvalifikacionog turnira za Ligu šampiona.

Bolje je, ipak, reći, da su Novljani izgubili dva boda, s obzirom na to da su dva i po minuta prije kraja imali dva gola prednosti – 11:9.

Crnogorski tim je serijom 3:0 u posljednjoj četvrtini preokrenuo i grabio ka trijumfu, ali se spotakao protiv iskusnijeg protivnika koji je gol za remi postigao minut i pet sekundi prije kraja.

Jadran nakon dva kola ima bod, Vuljagmeni je na dva…

Martin Gardašević je bio trostruki strijelac za Jadran, po dva puta su se upisali Jovan Vujović, Vasilije Radović i Marko Petković, a po jednom Matej Čaraj i Dimitrije Obradović.

Novljani sjutra u devet časova igraju sa Savonom, kako stvari stoje moraće da pobijede ako žele jedno od prva dva mjesta koje vodi u plej-of.