Srijeda, 24 Aprila, 2024

Igra se fudbal: Kopitović daje golove u Singapuru

Kopitović je dao gol u pobjedi Tampinesa. Dvadesetčetvorogodišnji ofanzivac donio je vođstvo svom timu u 60. minutu, a njegov tim je do kraja meča stigao do ubjedljive pobjede nad Lion sitijem (4:0)

Igra se u dalekom Singapuru, gdje je Boris Kopitović imao uspješno kolo.

Kopitović, Foto: Tnp.sg

Korpulentni napadač dao je gol u pobjedi Tampinesa. Dvadesetčetvorogodišnji ofanzivac donio je vođstvo svom timu u 60. minutu, a njegov tim je do kraja meča stigao do ubjedljive pobjede nad Lion sitijem (4:0).

Kopitović je u zimskom prelaznom roku napustio Petrovac i potpisao ugovor sa Tampinesom, koji je prvi na tabeli, sa devet bodova nakon četiri kola.

Snažni ofanzivac se izborio sa mjesto startera u timu, do sada je potpisao dva pogotka u šampionatu, a bio je strijelac i u grupnoj fazi Azijskog kupa, u trijumfu nad Šan junajtedom iz Mjanmara (2:1).