Đoković Garinu prepustio dva gema

Šampion Vimbldona je ove jeseni u dobroj formi, u prvom meču nakon osvajanja ATP turnira u Tel Avivu

Novak Đoković lako je savladao Kristijana Garina 6:1, 6:1 u prvom kolu ATP turnira u kazahstanskom Nur Sultanu.

Šampion Vimbldona je ove jeseni u dobroj formi, u prvom meču nakon osvajanja ATP turnira u Tel Avivu. Osvajač 21 gren slem titule riješio je meč za samo 61 minut – a prvi set protiv Čileanca trajao je svega 25 minuta.

Naredni protivnik Đokoviću na izuzetno jakom turniru biće Holanđanin Botik van de Candšulp. Beograđanin je trenutno sedmi teniser na planetarnoj ATP listi, a u završnici sezone traži šansu da popravi plasman. U glavnom gradu Kazahstana postavljen je za četvrtog nosioca takmičenja.

Na turniru u Nur Sultanu, u utorak se već desilo veliko iznenađenje – poraz prvog tenisera svijeta Karlosa Alkarasa.