Debakl futsalera u Novigradu, Ljesar ljut: Odigrati ovako loše je za duboku analizu

Futsal reprezentacija Crne Gore poražena je i u drugom meču na turniru u Novigrad.

Od naše selekcije sinoć je bio bolji Uzbekistan i to ubjedljivo – 8:1. Već na poluvremenu Uzbekistanci su imali četiri gola viška, da bi u nastavku rutinski sačuvali prednost.

Sa tri gola istakao se Ihomjon Hamrojev, dok je jedini gol za naš tim postigao Arijan Efović u 30. minutu.

– Jedna od najgorih utakmica naše selekcije u posljednjih nekoliko godina. Odigrali smo ispod svakog nivoa. Uzbekistan je bolja ekipa od nas, to smo znali i prije nego sto smo prihvatili poziv za dolazak na turnir, ali odigrati ovako loše je za duboku analizu, istakao je selektor Ljesar.

Duelom sa Uzbekistanom završen je nastup Crne Gore u Novigradu, a današnji prijateljski meč sa Moldavijom otkazan je zbog problema sa kovidom koji je zadesio tu selekciju.