CFL 2. liga: Arsenal trijumfovao u Rožajama, nova pobjeda Igala

Fudbaleri Arsenala upisali su pobjedu u 19. rundi Amplitudo 2.CFL, pa sada, uz utakmicu više, imaju pet boda prednosti ispred drugoplasiranog Koma.

Ibar je poveo protiv lidera golom Božidara Bujiše u 8. minutu, ali je zatim na scenu stupio Jasmin Muhović i sa tri gola donio bodove Tivćanima – 3:1.

Igalo je na svom terenu terenu savladalo Jedinstvo sa 2:0, a oba pogotka na utakmici postigao je Jonso Li, u 38. i 67. minutu.

Istovjetan rezultat viđen je i u Baru, gdje je Mornar došao do trijumfa nad Grbljem – 2:0. Strijelci za Mornar bili su Marko Bugarin i Marko Kažić.

Zanimljiv meč odigrali su Bokelj i Berane. Gosti su u Kotoru tri puta vodili, ali se domaćin sva tri puta vraćao u egal i tako stigao do boda – 3:0. Vaslije i Petar Čavor, kao i Darjan Šušić, pogodili su za Bokelj, na drugoj strani su precizni bili Nikola Lekić dva puta i Eniks Kriještorac.