Cetinjani ubjedljivi u Beranama

U drugom meču devetog kola Mini lige za prvaka, Budvanska rivijera će danas (16h) dočekati Komove.

Devetu titulu prvaka Crne Gore, osvojenu u prošlom kolu protiv Budvanske rivijere, rukometaši Lovćena ,,proslavili“ su pobjedom na nekad najtežem gostovanju, u Beranama.

Berane 1949 je imalo prednost na isteku prvog poluvremena – 17:15 (domaćin vodio i četiri razlike), ali su gosti u nastavku dodali gas, serijom 6:0 poveli 36:18 i rutinski stigli do pobjede.

Berane 1949 – Lovćen 22:33

BERANE – Sportski centar ,,Berane“. Igrano bez prisustva publike. Sudije: N. Mitrović i M. Vešović (obojica iz Podgorice). Sedmerci: Berane 2 (2), Lovćen 2 (2). Isključenja: Berane 12, Lovćen 12 minuta.

BERANE 1949: Lutovac (pet odbrana), Popović (tri odbrane), Bućković, Marsenić 2, Trifunović, Femić 3, Danić, Lekić 5, L. Došljak 3, Čampar 1, D. Došljak, Šćekić, Đurašković 6 (2), Folić, Nišavić, Premović 2.

LOVĆEN: Borilović (pet odbrana), Borozan (osam odbrana), Beloica 3, Perišić 1, Ćorsović 4, Marković 4 (2), Kaluđerović 7, Poje, Pejović 2, Drakulović 4, Božović 1, Mitrović 1, Lakićević, Pravilović, Eraković 6, Bulajić.