Čelsi do pobjede u 90, Brajton sa novim menadžerom zaustavio Liverpul

Gosti golovima Trosara vodili 2:0, ''redsi'' preokrenuli uz dva pogotka Firmina i autogolom Vebstera, da bi konačan rezultat postavljen u 83. minutu

Brajton je promijenio menadžera, Grejema Potera je naslijedio Roberto de Zerbi, ali i dalje igra fudbal kojem se vidi Engleska.

Sada je zakinuo Liverpul za dva boda nakon remija na “Enfildu” – 3:3.

Gosti golovima Trosara vodili 2:0, “redsi” preokrenuli uz dva pogotka Firmina i autogolom Vebstera, da bi konačan rezultat postavljen u 83. minutu.

Trosar je kompletirao het-trik i donio Brajtonu zaslužen bod.

Čelsi se radovao u malom londonskom derbiju protiv Kristal Palasa, i to golom u 90. minutu.

Postigao ga je vezista Galager, koji je prošle sezone bio na pozajmici u Palasu.

Prethodno je tim Patrika Vijeire vodio preko Edoara, izjednačio je Obamejang.

Njukasl je deklasirao Fulam na “Krejven kotidžu” 4:1, Everton u gostima nadigrao Sautempton (2:1), a golova nije bilo u duelu Bornmuta i Brentforda.