Srijeda, 24 Aprila, 2024

Bura u Srbiji zbog penala za Zvezdu: Sudija pogurao šampiona kad je bilo najteže

Već za sedam dana igra se "vječiti derbi" na stadionu Partizana. Sigurno će biti jako vatreno

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su sinoć Inđiju pred svojim navijaima 2:1 u okviru Suerlige Srbije.

Zvezda je gubila sve do 87. minuta sa 2:1, a onda je dosuđen penal nad Vukanovićem, a očigledno da ga nije bilo.

Pavkov ga je realizovao, da bi samo tri minuta kasnije dosuđen još jedan penal, ovoga puta, čini se opravdano, mada, start golmana gostiju i nije bio toliko žestok.

Pavkov je realizovao i drugi penal za konačnu pobjedu Zvezde.

Nakon meča usijale su se društvene mreže, navijači Partizana su bili jako nezadovoljni, ali je njihov tim sa 3:0 savladao Proleter.

Već za sedam dana igra se “vječiti derbi” na stadionu Partizana. Sigurno će biti jako vatreno.