Budućnost moćno do trofeja

Fudbaleri Budućnosti osvojili su Kup Crne Gore

Fudbaleri Budućnosti osvojili su Kup Crne Gore.

Izabranici Branka Brnovića su u finalu na stadionu pod Goricom savladali Lovćen 4:0.

Tri gola dao je Mihailo Perović i donio je plavo-bijelima trofej u sjajnoj atmosferi na stadionu pod Goricom. U posljednjim trenucima meča Zarubica je pogodio za konačnih 4:0.

Lovćen je imao nekoliko šansi. U 11. minutu Pejaković je pogodio prečku iz zicera za 1:1. Zatim ja Draganić u 54. minutu propustio sa tri metra priliku da smanji na 2:1.

Konačno devet minuta prije kraja Camaj je dobro šutirao sa 16 metara, ali pored gola.

Za sve promašaje Cetinjani su surovo kažnjeni.

tok meča:

Kraj!

90′ GOL! Broj četiri za Budućnost. Zarubica je strijelac!

81′ Novi dobar pokušaj Lovćena, Camaj je probao sa 16 metara, malo pored gola odlazi lopta.

68′ GOLLL! Broj tri za Perovića. Het trik napadača Budućnosti, lete plavo-bijeli ka trofeju.

54′ Ogromna šansa za Draganića i veliki promašaj sa dva tri metra…

46′ Nastavljen je meč. Miljenović je poslao još jednog napadača u igru. Đurović se pridružio Vujoviću u špicu.

45′ Budućnost je sačuvala visoko vođstvo na poluvremenu. Cetinjani će morati mnogo ofanizvnije krenuti u nastavku kako bi priprijetili i pokušali da se vrate.

23′ GOLLLL Opet Perović, siguran sa penala!

22′ Rajović pravi penal nad Ivanovićem! Podgoričani imaju ogromnu šansu da odu na 2:0!

11′ PREČKA! Lovćen je umalo došao do poravnanja, Pejaković je nakon dobre finte pogodio prečku!

8′ GOLLL! Vodi Budućnost golom Mihajila Perovića. Vezane greške Cetinjana ispred šesnaesterca dovele su do pogotka.

1′ Počeo je meč.

I jedan i drugi tim žele trofej kako bi spasili sezonu. Budućnost nije uspjela da se domogne trofeja u prvenstvu, pa bi pehar u Kupu umnogome popravio raspoloženje.

Lovćen sa druge strane mora da igra baraž za opstanak u 1.CFL, ali bi trofejom u Kupu stigao čak i do Evrope!

Sigurno će biti sjajna atmosfera, pošto oba tima imaju veliku podršku sa tribina.

Cetinjani su na jugu, Varvari tradiocionalno na sjeveru, a uz to je i zapadna tribina podgoričkog stadiona praktično puna.