Brazil lako savladao Austriju, Nejmar opet fascinirao potezom (VIDEO)

Fudbaleri Brazila pobjedom su najavili Svetsko prvenstvo, pošto su u generalnoj probi ubedljivo savladali Austriju sa 3:0.

Bedem ispred protivničkog gola najpre je probio Gabrijel Žezus, koji je izašao sam ispred golmana Lindnera, te mu nije bilo teško da ga u 36. minutu nadmudri i tako donese prednost “kariokama”.

Taj rezultat je ostao na snazi do kraja prvog dela, da bi u nastavku favorizovani Brazilci demonstrirali silu. Tako je u 63. minutu, Vilijan uposlio Nejmara, a ovaj izveo pravo remek-djelo. Uspio je da fintama izbaci protivnika i da lagano savlada protivnika.

Tačku na ovaj duel stavio je Kutinjo u 69. minutu, pošto je na sjajan način iskoristio asistenciju rezerviste Roberta Firmina.