Petak, 29 Marta, 2024

Baraž: Iskra mirno osigurala opstanak, Petrovac preživio Arsenal nakon penala

Arsenal je večeras pred punim tribinama svog stadiona u Tivtu, gdje je napravljena sjajna atmosfera, savladao Petrovac sa 2:1, ali je poražen nakon penala 6:5. U prvom meču Petrovčani su slavili 2:1. Opstanak u Prvoj ligi obezbijedila je Iskra koja je i u Revanšu nadigrala Igalo u gostima sa 1:0. Danilovgrađani su i u prvom meču slavili i to sa 2:1

Fudbaleri Arsenala iz Tivta nijesu uspjeli da ostvare prvi, istorijski plasman u Prvu Telekom fudbalsku ligu Crne Gore.

Arsenal je večeras pred punim tribinama svog stadiona u Tivtu, gdje je napravljena sjajna atmosfera, savladao Petrovac sa 2:1, ali je poražen nakon penala 6:5. U prvom meču Petrovčani su slavili 2:1.

Arsenal je poveo u 25 minutu kada je pogodio Hulijan Montenegro.

Tivćanima je rezultat koji ih vodi u Prvu ligu donio Ćetko Manojlović sa penala u 58. minutu.

Ipak, u 80. minutu Petrovac stiže do gola preko Adnana Bašića, pa su se gosti spasili i uspjeli da izbore jedanaesterce.

U penal ruletu bolje su se snašli Petrovčani i rezultatom 6:5 uspjeli da izbore ospatanak u ligi.

Opstanak u Prvoj ligi obezbijedila je Iskra koja je i u revanšu nadigrala Igalo u gostima sa 1:0. Danilovgrađani su i u prvom meču slavili i to sa 2:1.

Gol za Iskru večeras je postigao Ivan Vuković u 25. minutu.